ÇOCUKLARA YARIYIL TATİLİ SÜRPRİZİ MONSUNO ŞAMPİYONASI! | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

ÇOCUKLARA YARIYIL TATİLİ SÜRPRİZİ MONSUNO ŞAMPİYONASI!

Nickelodeon ve MinikaGo kanallarında yayınlanan çizgi filmleri ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocukların sevgilisi olan Monsuno, şimdi yeni bir şampiyona düzenliyor. Çocukların kendi Monsunoları ile katılabilecekleri şampiyona 8 haftasonu boyunca 4 farklı ilde yapılacak.

İlki 26 – 27 Ocak tarihlerinde “Fırla Monsuno!” sloganıyla İstanbul Capitol AVM’de yapılacak Monsuno şampiyonaları yarıyıl tatilini şehirde geçiren çocuklar ve anne – babaları için de farklı bir alternatif sunuyor.

Monsuno Şampiyonası nihayet Türkiye’de…Tüm dünyada çocukların severek izledikleri Monsuno çizgi filmi şimdi hayranlarına kendi aralarında çarpışma şansı veriyor. İlki 26 – 27 Ocak Cumartesi- Pazar günleri İstanbul Capitol AVM’de yapılacak Monsuno Şampiyonaları, sonraki 8 haftasonu boyunca İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’daki farklı AVM’lerde çocuklarla buluşacak. 2001 – 2007 doğumlu çocukların kendi Monsunoları ile katılacakları şampiyonada çocuklar 4’lü gruplar halinde çarpışacak, her günün kazananları ise özel kupa, madalya ve 250tl değerinde oyuncak hediyelerle ödüllendirilecek.

Her hafta sonu başka bir AVM’de kurulacak 56 metrekarelik Monsuno özel alanında çocuklar hem kendi Monsunoları ile çarpışarak turnuvaya katılabilecek, hem de serbest oyun alanlarında turnuva dışı Monsuno çarpışmaları yapıp, çizgi filmler izleyerek hoşça vakit geçirebilecekler.

Fırla Monsuno!

65 Milyon yıl önce bir meteor Dünya’ya çarptı ve tarih öncesi canlı hayatı yok etti. Ancak bu meteorda “hayat” vardı: Güçlü, kaotik ve kontrol edilemez bir tür genetik materyal. Bu MONSUNO’ydu. Meteorun çarpmasıyla birlikte dinozorlar gezegenden silinirken davetsiz misafir Monsuno, Dünya’nın çok derin katmanlarında içgüdüsel olarak uykuya daldı. Bugüne kadar…

Bugün Çekirdek içinde gizlenen Monsuno’ları fırlatma ve uykudan uyandırma vakti! Siz de şampiyonaya katılın, Monsuno’lara yeniden hayat verin, sürpriz hediyeler kazanın!

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>