At kestanesi kırışıklıklar için faydalı | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

At kestanesi kırışıklıklar için faydalı

Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerin içeriğinde ana etken madde olarak atkestanesi kullanılmaktadır.

Atkestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağıdır. Atkestanesi ile yapılan krem ve yağlar bir çok cilt sorununa kesin çözüm getirmektedir.

Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler atkestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.

Günümüzde birçok botox etkisi yapan krem, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda atkestanesi bulunuyor. Romatizmal ağrılar, kas ağrıları, saç dökülmesi, yüzdeki güneş lekeleri, damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasında son derece etkili olan atkestanesi, hemoroit tedavisinde kullanılır; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler, ağrıları dindirir, gevşemiş boyun derisini sıkıştırır.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum »

  • ayda egesoy said:

    merhaba arkadaşlar 10 senedir varis sorunu yaşıyordum .petra ürünlerinden biorichi at kestanesi balsamı diye bir ürünü arkadaşım tavsiyesi üzerinepetradunyasi com/ sitesinden sipariş verdim.2 gün sonra ürün adresime teslim edildi hizmetten çok memnun kaldım.diğer ürünleride kullanıyorum.organik icea sertifikalı ürünlerde çok güzel petradunyas com tıklayım inceleyiniz
    üstelik üye olanlarada büyük indirim yapıyorlar

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>