Yüzdeki ve vücuttaki fazla tüylerden kurtulma | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Yüz ve vücuttaki tüyleri yok etmek

Yüz ve vücuttaki fazla tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon oldukça hızlı bir yöntem…

Lazer epilasyon yöntemi ortalama 4-5 seansta gerçekleştirilir ve uygulama yapılan bölgelerde tüyler yüzde yüze yakın yok olur ve bir daha çıkmaz.

Lazer epilasyon oldukça hızlı bir yöntem sayılır. Yüz, koltukaltı ve bikini bölgesi gibi yerlerde ortalama 5 dakika süren büyük bölgelerde (bacak, sırt, göğüs) ortalama 30-45 dakika gibi bir zaman alır. Cihazlardaki soğutucu başlık sayesinde ağrı, acı hissi duymadan tüylerden ve batıklardan kurtulabilirsiniz. Seans araları lazer epilasyonda oldukça uzun sürer (6-8 hafta). Kadın ve erkeklerde, bilinçli ve güvenilir ortamlarda gerçekleştirilen lazer epilasyon seansları tüu şikayetlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır….

kaynak:superonline

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorumlar »

  • Ebru said:

    Benim çene ve yüzümün yan kısımlarında kulak çizgimden itibaren tüylerim var ve sakal gibi elime batıyor.. görüşünüşte bişey pek yok ama elime batıyor.. Lazer tedavisi olduğumda bu elime batmalar olur mu tekrar bilgilendirilirsem çok memnun olurum..

  • cambaz said:

    kızlar sakın lazer yaptırmayın ben yaptım tam 8 seans banamısın demedi ve hep 30 derecede vurdurdum daha fazla oldu seans bitti kıllar bitmedi yüzüme çene bıyık yanaklara yaptırdım yok faydası yok bu illet şeylerin eski yöntemlere geri döndüm acıyla yüzümü ip ile alıyorum malesef ve 1 hafta içinde tekrar çıkmaya başlıyorlar okadar nefret ettimki artık pofffff…çaresi yok kızlarrrrr
    )))))))))))))))))))

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>