Ön sevişme hikaye | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Ön sevişme hikaye

Kadınların en büyük zevki olarak sunulan önsevişme olayı meğer sadece bir efsaneymiş.

Çekoslovakya Charles Üniversitesi bilim adamlarınca 2.300 kadınla yapılan anket sonucu ortaya çıkangerçek bir hayli şaşıtıcı, bugüne kadar kadınların en büyük zevki olarak sunulan önsevişme olayı meğer sadece bir efsaneymiş. Kadınlar için en önemli ve sevişirken zevk almalarını sağlayacak en önemli unsurun ön sevişme olduğu hep vurgulanmış hatta uzmanlar erkekleri bu konuda her zaman sağduyuya davet etmiştir. Ancak yapılan bu araştırma gösterdi ki kadınlar sevişmenin kendisinden daha çok hoşlanıyorlar. Ortalama bir önsevişmenin 15.5 dakika ve sevişmenin 16.2 dakika olarak belirlendiği bu araştırmaya göre kadınların iyi bir orgazm yaşamalarının sırrı gerçekten uzun ve iyi bir sevişmeden geçiyor.
Photobucket
Batı İskoçya Üniversitesi profesörlerinden Stuart Brody ve Çekoslavakya Charles Üniversitesi profesörlerinden Peter Weiss’ın yaptığı açıklamaya göre seks terapistleri ve eğitimciler önsevişme konusuna eğilmek yerine sevişmenin kalitesine önem vermeliler…..

kaynak:superonline

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>