Tokluk kemeri nedir kaç kilo verdirir | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Tokluk kemeri nedir kaç kilo verdirir

Tokluk kemeri ile zayıflama.. Çağımızın hastalığı olan obezite günden güne yaygınlaşa dursun, tıp da şişmanlıkla mücadele için yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Bu yöntemlerden sonuncusu ise tokluk kemeri.

Tokluk kemeri ismin de anlaşıldığı üzere insanı aç bırakmadan zayıflatıyor. Uygulaması basit ve oldukça etkili bir alet. Şişman kişi tokluk kemerini üstten ve alttan özel bağlantı kemerleriyle sıkıştırarak beline takıyor.

http://2.bp.blogspot.com/_09NsoIHgNiM/SR3Ex3TT7mI/AAAAAAAAAjg/RgIoBeMvudc/s320/zay%C4%B1flaman%C4%B1np%C3%BCf.jpg

Tokluk kemeriyle zayıflama nasıl oluyor? Tokluk kemeriyle kaç kilo verilir?

Kemeri kullanmak için hiçbir tıbbi müdahale gerekmiyor, ancak kullanmaya başlamadan önce doktor muayenesine ihtiyaç duyuluyor. Midenin üzerinden geçen bir kemer veya bir korse denilebilir buna. Tokluk kemeri kullan kişi yemek yerken çok daha erken doyuyor ve böylece ayda 4 kilo vermesi mümkün oluyor. İki yıldır üzerinde araştırmalar yapılan kemer sabah takılıp akşam yatarken çıkarılıyor ve tıbbi açıdan risksiz gibi görünüyor.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>