Yağsız Yoğurt Zayıflatıyor | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Yağsız Yoğurt Zayıflatıyor

yogurtDiyetlerine yağsız yoğurt ekleyen kadınlar yüzde 22 daha fazla kilo veriyor. Göbekteki yağların yüzde 81′i de sözkonusu bu yağsız yoğurtla eritilebiliyor.

Göbeğini çok hızlı bir şekilde eritmek isteyen kadınlar, bol bol yağsız yoğurt tüketmelidir! Avrupa’da yapılan bilimsel bir araştırma gösterdi ki, düşük kalorili diyetlerine yoğurdu da ekleyen ve günde 3 öğün yağsız yoğurt tüketen fazla kilolu kadınların, yoğurtsuz bir rejim uygulayanlara oranla yüzde 22 daha çok kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları anlaşıldı. Yoğurt yiyen kadınların ayrıca, karın kısımlarında yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları bilimsel olarak kanıtlandı.

Tennessee fakültesindek, incelemeye iştirak eden Prof. Dr. Zemel, yoğurt tüketen kadınların hem ortalama 7 kilo olan zayıflama seviyesinden daha çok inceldiklerini hem de kaslarını diğerlerinden 2 kat fazla koruduklarını ifade etti.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>