Göbek Eritme | kadınları ilgilendiren herşey!

göbek eritme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
göbek eriten diyet ender saraç diyeti

Eğer belirli bir bölgenizden (basen, göbek…) zayıflamak istiyor fakat bunu başaramıyorsanız umutsuzluğa düşmeyin. Böyle bir isteği ancak özel diyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.
Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğiz.
Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz.
Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir.
Bu programı 3 hafta uygulayın, 21’inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.
Mekik hareketi
Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer …

Ender Saraç Göbek eriten diyet yeni

Eğer belirli bir bölgenizden (basen, göbek…) zayıflamak istiyor fakat bunu başaramıyorsanız umutsuzluğa düşmeyin. Böyle bir isteği ancak özel diyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğiz.

Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz.

Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir.

Bu programı 3 hafta uygulayın, 21’inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

Mekik hareketi
Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam …

Göbek Eritmenin Yolları….

Göbeğinizi eritmek ister misiniz? Uygulayacağınız basit yöntemlerle ve bilinçli beslenme ile göbeğinizi eritmeniz mümkün.
Kendinizi sevin ve göbeksiz bir hayatın tadını çıkarın!

• Akşam yemeklerinde bol mineral içeren sebze ağırlıklı menüler oluşturun. Bu şekilde vücudunuz depoladığınız yağları yakmaya başlayacaktır.
• Sık sık küçük öğünler ile beslenin. Şekeri mümkün olduğu kadar kesin. Vücudunuzun şeker ihtiyacını meyveler ile karşılayın.
• Ancak meyveleri mutlaka bir protein ile beraber alın ki hemen kana karışarak daha sonra da yağa dönüşmesin!
• Egzersizlerinizi sabah kahvaltısından evvel yaptığınızda gece boyunca harcayamadığınız enerji açığını kapatacak ve depoladığınız yağı eriteceksiniz.
• Akşam yemeğinin …

Karın egzersizleri ile göbeğinizi eritin

Yalnız diyet yaparak göbeğinizi eritmeniz mümkün değil. Diyetle birlikte egzersiz yapmak da büyük önem taşıyor. Göbeğinizi eritmek ve düz bir karın sahibi olmak için yapmanız gereken egzersizleri hareketli resimlerle bu yazıda bulacaksınız.

YER MEKİĞİ HAREKETİ
Yere sırt üstü uzanarak ya da sehpaya, elleriniz bel yanlarında, baş arkasında veya göğüs üzerinde birleştirilmiş şekilde ve dizleriniz hafifçe kırık olarak başlangıç durumuna gelin. Nefes vererek öne doğru hafifçe, kontrollü ve mide kaslarınızda gerginlik hissederek kalkın.

Bu pozisyonda beklemeden tekrar arkaya doğru nefes almak sureti ile ve sadece mide kaslarınızın gücüyle hareket yapın. Ellerinizi ensede ya da …

Ender Saraç göbek eritme diyeti  Göbek eriten diyet

Diyetisyen Ender Saraç’ın göbek eritme diyeti (göbek eriten diyet) ile avakado yapraklarıyla yapılan zayıflama çayı tarifi. Göbeğinizi eritmek için Ender Saraç’ın bu diyet programını uygulayıp, zayıflama çayını içebilirsiniz.

Ender Saraç göbek eritme diyeti nasıl yapılır?
Haftanın tek günleri bunları yiyin: Kalkar kalkmaz 1 bardak ılık ballı limonlu su (içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak).
Sabah sporu: 35 – 40 dakika tempolu yürüyüş yapın. Bol ter atmaya gayret edin. 15-20 dakika spor.
Duş: Ham ipek kese veya kabak lifi ile 5 dakika fırçalar gibi göbek, basen, popo, bel sertçe fırçalanacak. 5 …

Göbek eritme yolları ve göbek eritmek Göbek nasıl eritilir

Göbek nasıl eritilir, düz bir karın için yapılması gerekenler nelerdir? Göbek eritmek kadınların olduğu kadar erkeklerin de problemi. Göbek eritmek için aşağıdaki 9 göbek eritme önerisini mutlaka dikkate alın ve uygulayın.

Göbek eritme yolları ve “göbek nasıl eritilir” sorusunun cevabı
Yiyecekler
Fasulye, nohut, mercimek gibi gıdalar ile kiraz, çilek, vişne gibi küçük meyveler en fadalı yiyeceklerdir. Kuru fasulye, böğürtlen, kuru kayısı, kış meyvelerinin taze sıkılmış suları kilo vermede en etkili yiyecekler olarak sıralanıyor. Bu yiyecekler sizin tok hissetmenizi sağladığı için kilo vermenize yardımcı olur. Bunlardan günde 25 ila 35 gram civarı tüketmeniz gerekir. …

Göbeğe elveda…

Fazla kilolarınızla vedalaşmaya bugünden başlayın…
Mükemmel bir karın bölgesine sahip olmak için öncelikle yapılması gerekenlerin başında onu harekete geçirmek geliyor. Sistemli yapıldığında yüksek bir performans sağlayan egzersizler hem karnın çevresindeki kasları harekete geçiriyor hem de o bölgede biriken yağ fazlasını eritmeye yarıyor.

Enerji egzersizini vücudunuza en uygun esnetme egzersizi izliyor. Bu da kasların çalışmasına yardımcı olarak kan dolaşımını harekete geçiriyor. En geç iki hafta içinde de karın, bel ve kalça bölgesinde gözle görülür bir gerginlik ve zayıflık hissetmeye başlıyorsunuz.Ayrıca bu egzersizler sayesinde sırt bölgenizin de eskisinden çok daha güçlü olduğunu görüyorsunuz…
Göbeğe elveda
Karın …

Yağsız yoğurt göbekteki yağları yakıyor

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre; diyet listesinden yoğurdu eksik bırakmayanlar, yoğurt yemeyenlere göre daha fazla yağ yakıyor. Tennessee Üniversitesi’ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin ortalama kilo verme seviyesinden daha fazla kilo kaybettiklerini ve kaslarını diğerlerine oranla daha fazla koruduklarını belirtti. Dr. Zemel, “Kilo verirken kasların erimesini engellemek için ilk sırayı yoğurt almalı” dedi. ……….
Sabah

Sponsorlu Bağlantılar