Saç Gölgesi | kadınları ilgilendiren herşey!

saç gölgesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Saç rengi 2009 saç modasında anahtar bir rol oynuyor. Yaratıcı profesyonel saç boya teknikleriylebirleştirilen yeni nano-boya teknolojileri saç renklerini heyacan verici çeşitliliğe kavuşturdu.
2008”de Moda Olan Saç Renkleri
Renkler daha çok saç uçlarında gölge-ışık oyunları sağlayacak tarzda olacak. Kırmızının bütün göl geleri şarap ve çilek sarışın kadınların tercihi olurken kahverengi saçlara bakır gölgeler bu yıl çok popüler .
Saç rengindeki tercihlerimiz sadece modaya uyma merakımızı yansıtmaz .Bizim içimizden gelen duygularıruh halimizi de ifade eder.Örneğin Uzakdoğu”ya ait kültürler yüzyıllar boyunca bunu inceleyip ifade etmiş.Doğu kültürlerde kırmızı canlılık ve kuvveti simgeler. Kadınların çoğunun kızıla olan …

Yaz Sezonunun en Gözde Saç Trendleri

Her yaz sezonunda olduğu gibi gölgeler ve ışıltılar bu yıl da gözde. Bakır yaz sezonunun en dominant rengi. Hem ana tonlarda hem de gölgelerde boy gösteriyor. Saç tasarımcısı Şenol Zeytinoğlu 2008 yazının saç trendlerini şöyle özetliyor: “Bu yazın saçlarında canlılık ve hareket var.
Koyu renk tenlilerde kavuniçi bakır, bal köpüğü, karamel ve bakır sarısı, açık renk tenlilerde ise bebek sarısı, buğday ve kum tonları sarının sıcak tonları olarak karşımıza çıkarken, soğuk ton olarak ise platin, bej ve kemik rengi görülüyor. Baleyajlarda açık tonlarda portakal kabuğu ve limon sarısı gölgelendirme …

Sponsorlu Bağlantılar