Güzel Ünlüler Demet Evgar Güzellik Sırrı | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Ünlüler Demet Evgar Güzellik Sırrı

Cem yılmazın başrolde oynadığı yahşi batı filminde bayan kovboy rolünde oynayan demet evgarın ne kadar güzel bir bayan olduğunu  bir kez daha görmüşsünüzdür işte sizlere demet evgar güzellik sırlarını yaplaşıyoruz.

Yahşi Batı filminin güzel kovboyu Demet Evgar güzellik sırlarını açıkladı:

Haftada 1 kez, bebek pişik kremi ile yüzüme maske uygularım, 20 dakika etki etmesini beklerim. Pişik kreminin içeriğindeki çinko cilt için çok yararlı. Ben sivilcelerimden bu krem sayesinde kurtuldum.

Pek makyaj yapmam. Tenim beyaz ve beyaz olmayı seviyorum. Yaz-kış güneş kremi kullanırım. Bana hafif allık ve rimel yetiyor.

Rahat giyinmeyi severim. Biraz da erkeksi bir stilim var. Erkek saatlerini severim mesela. Hatta parfümüm bile Costume National’in erkek parfümüdür.

Zevkine güvendiğim kişilerle alışveriş yaparım. Kardeşimin, erkek arkadaşımın ve babamın zevkine çok güvenirim. Onlarla alışveriş yaparım. Abiye kıyafetlerde de Cengiz Abazoğlu’na çok güvenirim. Kendi tarzıyla, benim tarzımı çok güzel harmanlıyor.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>