Burun Tıkanıklığı İçin Doğru Seçim Breathe Right Burun Bantları | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Burun Tıkanıklığı İçin Doğru Seçim Breathe Right Burun Bantları

Sonbaharda nezle ve soğuk algınlığına bağlı burun tıkanıklığı artıyor. Breathe Right Burun Bantları, burun tıkanıklığını azaltmanın ve daha rahat nefes almanın en pratik yolu haline geliyor. Breathe Right, burun kanallarını açarak rahat nefes alınmasına ve burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı oluyor.

Sonbaharda ani ısı değişiklikleri nezle ve soğuk algınlığı görülme sıklığını arttırıyor. Nezle ve soğuk algınlığının neden olduğu burun tıkanıklığı yaşam kalitesinin düşmesine sebep oluyor. GlaxoSmithKline’ın Tüketici Sağlığı ürünlerinden Breathe Right Burun Bantları, burun tıkanıklığını azaltmak isteyenlere en pratik çözüm oluyor.

İngiltere’den ithal edilen ve ilaç içermeyen Breathe Right Burun Bantları, burun tıkanıklığına anında ve uzun süren rahatlama sağlıyor. Patentli esnek tasarımı ile burun derisini hassas biçimde yukarı doğru kaldıran Breathe Right,  burun deliklerini dışa doğru çekerek geniz yolunu açıyor, böylelikle rahat ve sorunsuz nefes alınmasına yardımcı oluyor.

http://3.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TL2nWgfNAGI/AAAAAAAAE_I/WTVSYYgyMhQ/s1600/bayanbakim.com+Burun+T%C4%B1kan%C4%B1kl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.jpg

Burundan hava akışını ve nefes almayı kolaylaştırdığı klinik olarak kanıtlanan Breathe Right, burun kanallarının açılmasını % 40 oranında arttırırken, burundan hava alımını % 31’e kadar yükseltiyor. Otururken % 80, yatarken ise % 50 oranında daha rahat nefes alınmasını sağlıyor.
Ayrıca  Breathe Right Burun Bantları, uyku sırasında burundan daha rahat nefes alınmasını sağlayarak, horlamanın azalmasına yardımcı oluyor.

Eczane, market ve kozmetik marketlerde satışa sunulan Breathe Right’ın bir paketinde 10 adet bant bulunuyor. Paketin tavsiye edilen satış fiyatı 15 TL.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

2 Yorumlar »

  • göksel said:

    ok rahatlatıcı burnunu acan bir malzeme

  • Kadir said:

    Berate right burun nefesalma baytı ben arıyorum bulamadım Kayseri’de yok diyorlar nerden temin edebilirim tv reklamlada görüyoruz kendisi Kayseri’de eczanelerde yok birkaç yere baktım yok nerden bulam bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>