Böbrek taşı düşürmek için avokado yaprağı | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Böbrek taşı düşürmek için avokado yaprağı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşını düşürmek için avokado yaprağı kürünü öneriyor.

Hazırlanışı: Kaynayan bir su bardağı klorsuz suya 1 tatlı kaşığı (2-3 gram) kurutulmuş avokado yaprağı koyarak kısık ateşte 8 dakika kaynatın.Süre dolunca sıcakken süzün.

Uygulanışı: Ilıdıktan sonra akşam yemeğinden 2 saat sonra için. Her 5 gün uygulamadan sonra 3 gün ara verin. Bu kürü 20 günden fazla uygulamayın.

Uyarı: Damak tadınıza uyması amacıyla içine hiç bir şey ilave edilmemelidir.Kürü tekrar uygulamak için en az yirmi gün ara verilmelidir.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Bir Yorum »

  • sevtap said:

    mesaneme düşen böbrek taşından kurtulma çabamda avokado yaprağı kürünü ( kaynamış 1 büyük su bard suyun içine 5-6 adet yaprağından bekletip dinlendirdim )sabah kahvaltıdan sonra ,akşam yem önce 2 defa kullandım ve kötü bir ağrı ile hst gittim ama mesane taşı ağrısı sanki bir regli ağrısı gibi yumurtalıklarım rahmim ağrıdığı gibi aşağıya sürekli bir baskı ve ıkınma hissi hissettim kulanım şeklim ve vücudumunverdiği tepki doğrumu yanlış birşey varmı ?

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>