ibrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması için maydanoz-limon kürü | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması için maydanoz limon kürü

İbrahim Saraçoğlu’ndan karaciğer yağlanması sorunu olanlar için bitkisel kür tarifi. Karaciğer yağlanması hepatit b ve hepatit c hastalığı olanlarda, alkol tüketenlerde ve sağlıksız beslenenlerde görülen bir hastalıktır. Bu hastalığın tedavisi için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu şu kürü tavsiye ediyor:

http://www.matinesuare.com/haberresim/mf3.jpg

Karaciğer yağlanması için maydanoz-limon kürü tarifi

15-16 tane maydanozu (sapları ile birlikte) blender’a atın ve 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ilave edip 1-1,5 dakika boyunca karıştırın. Bu kürü sabah kahvaltısından 15 dakika önce için, akşamları da yatmadan önce lavanta çayı için. 15 gün bu işleme devam edin ve 15 gün dolunca kürü uygulamaya 5 günlük ara verin. 5 günlük aradan sonra aynı kürü (maydanoz-limon kürü + lavanta çayı) 15 gün daha uygulayıp kür uygulamasını bitirin.

Uyarı: Maydanoz-limon kürü tansiyonu düşürdüğü için, tansiyon hastaları bu küre 1 çay kaşığı tuz ilave etmelilerdir.

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

2 Yorumlar »

 • Amedeus said:

  Yani… şimdi bu bilgiyi öyle hatalı yazmış ki yazan…Cümleye bak:
  Maydanoz-Limon kürü tansiyonu düşürdüğü için “TANSİYON HASTALARI bu küre 1 çay kaşığı tuz ilave etmelidirler” demiş.İler tutar yanı yok bu yorumun.ÇÜNKÜ:Ben tansiyon hastası olsam ve yüksek tansiyonum olsa…Ne olacak? tutar bu yorumu yazana sebep oldu diye dava açarım.Çünkü yanlış ve umumu yönlendirici neşriyat.Orada düşük tansiyon hastaları için denmeliydi.Bu bir.
  İkincisi, tuz böbreklere son derece zararlı olduğu için asla ve asla kullanılmamalıdır.
  Üçüncüsü, Bu küre tuz uygulamak, Kür’ün faydasını ortadan kaldıracağı gibi, tam tersine vücutta zehirli safra üretimine neden olacaktır.(tuz uygulanırsa)
  Bu Uyarı’nın hemen silinmesini talep ve rica ederim!!! Düşük tansiyon hastaları bu kürü uygulamamalı veya dikkatli olmalıdır.

 • metmet ünal said:

  HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN. DR. VERDIGI VE ILAÇLARLA DÜŞÜREMEDİGİM KOLESTROL VE LİPİTİMİ BU KÜR SAYESINDE DÜŞÜRDÜM VE SONUNDA TAHLIL YAPTIRDIM DOKTORLAR BİLE İNANAMADI. 2. KEZ KAN ALDILAR. YANİ 1 MUCİZE. AYRICA CİLDİM PARLAK, NEMLİ VE KREM, NEMLENDIRICI SÜRMÜŞ GİBİ OLDU. SAYIN SARAÇOGLU. SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN. İYİKİ VARSINIZ. 56 YAŞINDA 1 ERKEK OLARAK SİZE MİNNET DUYUYORUM.

  MEHMET ÜNAL
  ERYAMAN-ANKARA

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>