Şişkinlik Ve Bağırsak Gazları İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri | kadınları ilgilendiren herşey!
facebook'da payla
Sponsorlu Bağlantılar

Şişkinlik Ve Bağırsak Gazları İçin Bitkisel Tedavi Yöntemleri

karın şişkinliğine hangi bitki iyi gelir ve mide şişkinliğine iyi gelen bitkiler hakkındaki bilgiler karın şişliğine iyi geldiği gibi – ömer coşkun mide şişkinliği ile ilgili açıklamalarıda sizlere yararlı olabilir. ayrıca bağırsak şişkinlikleri için bitkisel çözüm – şişkinliği hanği bitki alır. bu yukarıda saydıklarımız gerçekten çok önemlidir. dikkate almak gerekir diye düşünüyorum ben şahsen.

Şişkinliğiniz , bağırsak gazınız varsa ve bu gazı çıkarmakta zorlanıyor iseniz aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Sabah kalktığınızda aç karnına yarım bardak oda sıcaklığındaki taze su içerisine tam bir limonun suyunu sıkarak için. (içerisine başka hiçbir şey katmayın) Ardından 2-3 Dakika evin içerisinde dolaşın. Şişkinlik ve bağırsak gazlarının giderilmesindemükemmel bir çözümdür.Eğer şişkinlik devam ederse öğleden sonra da aynı uygulamayı tekrar edin.

http://i41.tinypic.com/2e3rg2x.jpg

Uyarı : Limon suyu midenize zarar veriyorsa bu uygulamayı yapmayınız.

Eğer limon suyu kullanamıyorsanız 1 su bardağı kaynar su içerisine 1 tutam melisa (oğul otu) koyarak 5-6 dakika demlendirdikten sonra süzerek içiniz. Elde edilen melisa çayı aynı zamanda iyi bir sakinleştiricidir.

kelime klavuzumuz: bağırsak gazı uzman tv, bağırsak şişkinliği, erkan topuz karın şişliği, karın şişliği bitkisel, karın şişliği tedavisi, mide şişkinliğine ilaç

Sponsorlu Baglantilar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapın

Geri izleme ve Yorumlar RSS

Aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>